• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür

Anasayfa

Çorlulular Ortak Akıl Platformu’nun bilim insanlarını buluşturan Mart ayı toplantısı 26 Mart Cumartesi günü Çorlu Belediyesi Encümen Salonu’nda yapıldı. Çorlu Üniversitesi kurulması çalışmaları ve çevre sorunlarının tartışıldığı toplantıya Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan da katıldı.
28.03.2016
Çorlu Kültür ve Sanat Derneği “Çorlu Hatırası” temalı bir sergi düzenledi. Çorlu Belediyesi’nin eski binasındaki sergide el sanatları ve resimler yer alıyor. Sergi, Çorlu Belediyesi’nce de destekleniyor. Dernek üyelerinin farklı zamanlarda yürüttükleri çalışmalarla oluşturulan el işleri ve resimlerde Çorlu ve yöreyi anımsatacak objeler konu ediliyor.
16.03.2016
Çorlu Ortak Akıl Platformu’nun 27 Şubat 2016 tarihinde yapmaya hazırlandığı Çorlu toplantısı, aynı gün CHP Milletvekili Muharrem İnce’nin Çorlu’da yapacağı halka açık salon toplantısı nedeniyle ileri bir tarihe bırakıldı. Mart ayı içinde gerçekleştirilecek ÇOAP toplantısının yeri ve zamanı ÇOAP Danışma Kurulu’nca belirlendikten sonra kısa mesaj ve mail yoluyla duyurulacaktır.
26.02.2016
Trakya Yönetici ve İşadamları Derneği (TRYİAD) üyeleri ve derneğin konukları 21 Şubat’ta İstanbul Florya’daki Uludağ Restaurant’ta kahvaltıda buluştular. İstanbul’da bulunan TRYİAD mensuplarının yanı sıra Trakya’dan gelenlerin de katıldıkları Pazar kahvaltısı çeşitli görüşlerin paylaşılmasına vesile oldu.
23.02.2016
Çorlulular Ortak Akıl Platformu aylık toplantısı, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ın davetine uyularak Çorlu Belediye Başkanlığı binasında gerçekleştirilecek. Toplantıda Çorlu'nun dünü, bugünü ve yakın geleceği ile ilgili görüşler paylaşılacak. Toplantı çeşitli kuruluşların temsilcileri ve akademisyenlerin yanı sıra isteyen Çorluluların katılımına açık olacak.
20.02.2016
 9  ...


BAĞIŞLARINIZ İÇİNDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75606.7831
Euro7.42477.4544
Saat
Hava Durumu