• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür

AnasayfaTekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çorlu Kaymakam Vekili Aydın Tetikoğlu CHP Milletvekili Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurga, Çorlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Çorlu Milli Eğitim Müdürü Mustafa Güçlü, emekli öğretmenler ve eski mezunlarla bir araya geldiler.
Sürdürülebilir ve yaşanabilir akıllı şehirler konusu Avrasya Kent Fuarı’nda (24 Kasım-27 Kasım 2016 zaman diliminde) ele alındı. Katılımcılar bakın ne dediler: WALD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman: “Yerel yönetimlerin çağı başladı.” REED TÜYAP Genel Müdürü Ali Muharremoğlu: “Kentsel gelişimi ön plana çıkarmayı hedeflemeliyiz.”
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nce bu yıl 34’üncü kez verilen Burhan Felek Basın Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu. Meslekte 50 yılı aşkın süre hizmet veren 70 yaş üstü gazeteciler arasından belirlenen 21 usta gazeteciye ödülleri törenle verildi. Aralarında hemşehrimiz Ayhan Fırıldak’ın da bulunduğu ödül alan gazeteciler şunlar:
Çorlu Ortaokulu ve Lisesinden mezun olanları bir araya getiren geleneksel toplantı bu yıl 26 Kasım 2016 Cumartesi günü Çorlu’da “hemşehriler buluşması” olarak yapılacak. Shiva Et Lokantasındaki yemekli buluşma saat 12:00’de başlayacak ve 17:00’de sona erecek. Toplantı, her yıl olduğu gibi hayatta olan geçmiş dönem mezunlarıyla gençlerin buluşmasına vesile olacak.
 7  ...
Halk TV'den Haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu