• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür

Anasayfa

Çorlulular Ortak Akıl Platformu temsilciler grubu, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün, işadamı Mehmet Diktaş, çeşitli kurum temsilcileri ve hemşehrilerle görüş alış verişi yaptı.
22.01.2016
Çorlulular Ortak Akıl Platformu’nun görüş paylaşma amacıyla düzenlediği olağan toplantılarının Ocak ayı ayağı 16 Ocak 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin Cağaloğlu’daki lokalinde gerçekleşti. Toplantıya Çorlu, İstanbul ve Tekirdağ’da ikamet eden ve çalışan 23 hemşehrimiz katıldı.
16.01.2016
Bu bölümde toplumsal ve kültürel bağlamda ilgi uyandıran, iz bırakan yazılar yer alıyor. Bunlar arasında deney ve araştırma sonuçlarına dayananlar da doğrudan bir görüş olarak toplumla paylaşılmış olanlar da yer alabilir. Hepsi daha önce farklı mecralarda yayımlanmış yazılardır. Burada yer almaları bu yazıların ders sayılabilecek mesajlar içermeleridir.
13.01.2016
Çorlulu İşcan ailesinden tiyatro sanatçısı Selin İşcan, kurucusu olduğu Hayal Perdesi topluluğuyla İstanbul’da sahne çalışmalarını sürdürüyor. İşcan ve arkadaşları, Fransız yazar Boris Vian’ın “İmparatorluk Kuranlık yahut Şümürz” adlı eserini Ocak ayında Beyoğlu Hayal Perdesi’nde (11 , 27 Ocak günleri) ve Trump Tower Gösteri Merkezinde (18 Ocak) sahneleyecekler.
08.01.2016
Aralarında Çorlulu resim ve ebru sanatçısı Eczacı Cansen Kuleci’nin de bulunduğu 5 ebru sanatçısının eserlerinin yer aldığı İstanbul’daki sergi, Çorlulular buluşmasına vesile oldu. Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi’ndeki serginin açılışına, aralarında Çorlu’dan gelenlerin de bulunduğu 30’u aşkın hemşehrimiz katıldı.
05.01.2016
... 10 ...


BAĞIŞLARINIZ İÇİNDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617
Saat
Hava Durumu