• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür

AnasayfaHemşehrimiz Ebru Şinik, 25 Mart 2017 Cumartesi günü Çorlu Kent Konseyi’nin düzenlediği toplantıda “doğru nefes alma tekniklerini” anlatacak. Saat 13:00’teki toplantı Çorlu Belediye Başkanlığı binası 5’inci katındaki seminer salonunda yapılacak. Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing (iyilik, mutluluk) Danışmanı Ebru Şinik’in, doğru nefes alma tekniklerini uygulamalı olarak anlatacağı toplantı herkese açık olacak.
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurulu’nda arkadaşımız Ünal Azaklıoğulları “Günümüz Akıllı Şehirleri ve Çorlu Modeli” konulu bir sunum yaptı. Genel Kurul, 22 Ocak 2017 Pazar günü Çorlu Belediyesi Meclis Salonu’nda toplantı. Toplantının bir bölümüne katılan Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediyenin yeni bir çalışması hakkında bilgi verdi.
Çorlu Kent Konseyi'nin “çalışma programı” içerikli yıllık toplantısı 21 Ocak 2017 Cumartesi günü yapılacak. Toplantı, Çorlu Belediye binası seminer salonunda sivil toplum örgütlerinin de katılımıyla gerçekleşecek. Toplantıda Çorlulu bilim insanı nükleer mühendis Ünal Azaklıoğulları da “Günümüzde Akıllı Şehirler ve Çorlu Modeli” başlıklı bir sunum yapacak.
Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen Sivil Toplum Diyaloğu Programı çerçevesinde Sinop'ta "Creatisity: Sürdürülebilir Kalkınma İçin Sosyal Girişimcilik ve Yaratıcılık Projesi" hayata geçiriliyor. Sinop'un eski hal binasında kentin sürdürülebilir kalkınmasını tetikleyecek bir sosyal girişim merkezinin organizasyon modeli oluşturuluyor.
 6  ...
Halk TV'den Haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu