• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür

Anasayfa

Hemşehrimiz Ebru Şinik, 25 Mart 2017 Cumartesi günü Çorlu Kent Konseyi’nin düzenlediği toplantıda “doğru nefes alma tekniklerini” anlatacak. Saat 13:00’teki toplantı Çorlu Belediye Başkanlığı binası 5’inci katındaki seminer salonunda yapılacak. Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing (iyilik, mutluluk) Danışmanı Ebru Şinik’in, doğru nefes alma tekniklerini uygulamalı olarak anlatacağı toplantı herkese açık olacak.
05.03.2017
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurulu’nda arkadaşımız Ünal Azaklıoğulları “Günümüz Akıllı Şehirleri ve Çorlu Modeli” konulu bir sunum yaptı. Genel Kurul, 22 Ocak 2017 Pazar günü Çorlu Belediyesi Meclis Salonu’nda toplantı. Toplantının bir bölümüne katılan Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediyenin yeni bir çalışması hakkında bilgi verdi.
24.01.2017
Çorlu Kent Konseyi'nin “çalışma programı” içerikli yıllık toplantısı 21 Ocak 2017 Cumartesi günü yapılacak. Toplantı, Çorlu Belediye binası seminer salonunda sivil toplum örgütlerinin de katılımıyla gerçekleşecek. Toplantıda Çorlulu bilim insanı nükleer mühendis Ünal Azaklıoğulları da “Günümüzde Akıllı Şehirler ve Çorlu Modeli” başlıklı bir sunum yapacak.
17.01.2017
Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen Sivil Toplum Diyaloğu Programı çerçevesinde Sinop'ta "Creatisity: Sürdürülebilir Kalkınma İçin Sosyal Girişimcilik ve Yaratıcılık Projesi" hayata geçiriliyor. Sinop'un eski hal binasında kentin sürdürülebilir kalkınmasını tetikleyecek bir sosyal girişim merkezinin organizasyon modeli oluşturuluyor.
10.12.2016
Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çorlu Kaymakam Vekili Aydın Tetikoğlu CHP Milletvekili Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurga, Çorlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Çorlu Milli Eğitim Müdürü Mustafa Güçlü, emekli öğretmenler ve eski mezunlarla bir araya geldiler.
28.11.2016
 5  ...


BAĞIŞLARINIZ İÇİNDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.38257.4121
Euro8.95728.9931
Saat
Hava Durumu