• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür
    • Kent ve Yaşam
    • Sürdürülebilir çağdaş bir kent yaşamı, ortak aklın ürünüdür

Anasayfa

 
  Trakya’daki yüksek yağışlar, seller ve iklim değişikliği
  "İnternette satılan ilaç ve bitki çayları sahte olabilir"
  KOAH'lı hastaların beşte biri hastalıklarını bilmiyor
  Güncel sağlık haberleri
  Prof. Doğan Kantarcı RES'leri anlattı
Arşiv >>  
Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing (iyilik, mutluluk) Danışmanı Ebru Şinik, Çorlu Kent Konseyi’nin düzenlediği “doğru nefes alma teknikleri” konulu seminerde uygulamalı bilgi verdi. Çorlu Belediyesi Seminer Salonunda yapılan toplantıyı Çorlulular ilgiyle izledi. Çorlulu bütünsel sağlık uzmanı Ebru Şinik, seminerde doğru nefes alma tekniklerini anlattı.
Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi ‘nin Çorlu Belediyesi ile ortak düzenlediği 3. İnşaat Mühendisliği Günleri toplantısı yapıldı. Toplantı 15-16 Mart günleri Çorlu Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Bu yıl üçüncüsü yapılan toplantıda hemşehrimiz Nükleer Mühendis Ünal Azaklıoğulları da “Akıllı Şehirler ve Örnekler – Çorlu Modeli” başlıklı bir sunum yaptı.
30.03.2017
15.03.2017
Hemşehrimiz Ebru Şinik, 25 Mart 2017 Cumartesi günü Çorlu Kent Konseyi’nin düzenlediği toplantıda “doğru nefes alma tekniklerini” anlatacak. Saat 13:00’teki toplantı Çorlu Belediye Başkanlığı binası 5’inci katındaki seminer salonunda yapılacak. Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing (iyilik, mutluluk) Danışmanı Ebru Şinik’in, doğru nefes alma tekniklerini uygulamalı olarak anlatacağı toplantı herkese açık olacak.
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurulu’nda arkadaşımız Ünal Azaklıoğulları “Günümüz Akıllı Şehirleri ve Çorlu Modeli” konulu bir sunum yaptı. Genel Kurul, 22 Ocak 2017 Pazar günü Çorlu Belediyesi Meclis Salonu’nda toplantı. Toplantının bir bölümüne katılan Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediyenin yeni bir çalışması hakkında bilgi verdi.
05.03.2017
24.01.2017
Çorlu Kent Konseyi'nin “çalışma programı” içerikli yıllık toplantısı 21 Ocak 2017 Cumartesi günü yapılacak. Toplantı, Çorlu Belediye binası seminer salonunda sivil toplum örgütlerinin de katılımıyla gerçekleşecek. Toplantıda Çorlulu bilim insanı nükleer mühendis Ünal Azaklıoğulları da “Günümüzde Akıllı Şehirler ve Çorlu Modeli” başlıklı bir sunum yapacak.
Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen Sivil Toplum Diyaloğu Programı çerçevesinde Sinop'ta "Creatisity: Sürdürülebilir Kalkınma İçin Sosyal Girişimcilik ve Yaratıcılık Projesi" hayata geçiriliyor. Sinop'un eski hal binasında kentin sürdürülebilir kalkınmasını tetikleyecek bir sosyal girişim merkezinin organizasyon modeli oluşturuluyor.
17.01.2017
10.12.2016
 4 


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.336416.4019
Euro17.514717.5849
Hava Durumu